USDCx (Movement)

USDCX

€ 0,8747

-0,18%

Koers USDCx (Movement)

Nog onvoldoende koershistorie voor deze periode.

USDCx (Movement) kopen met iDeal of Wero

Koop eenvoudig USDCx (Movement) met iDeal of Wero via betrouwbare exchanges die voldoen aan de Europese cryptowetgeving (MiCA). De onderstaande exchanges beschikken over de vereiste vergunningen en staan onder toezicht van instanties zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM):

Hoe koop ik USDCx (Movement)?

Het proces om USDCx (Movement) te kopen is eenvoudig en veilig via een gereguleerde crypto exchange:

  1. Maak een account aan: Registreer je bij een betrouwbare exchange of broker naar keuze.
  2. Verifieer je identiteit (KYC): Vanwege Europese wetgeving is een eenmalige identiteitscontrole verplicht.
  3. Stort euro's: Gebruik je favoriete betaalmethode, zoals iDeal of Wero, om saldo op je account te storten.
  4. Koop USDCx (Movement): Navigeer naar de USDCx (Movement)-pagina en voer je order uit.

Houd er rekening mee dat cryptokoersen volatiel zijn en dat er altijd transactiekosten van toepassing zijn. Nadat je de aankoop hebt gedaan, verschijnt USDCx (Movement) direct in de wallet van het platform. Je kunt de assets hier laten staan om te verhandelen, of opnemen naar een eigen (hardware) wallet voor extra veiligheid.

USDCx (Movement) margin trading

Wil je meer uit je positie halen? Bij exchanges zoals Bitvavo is het mogelijk om aan USDCx (Movement) margin trading te doen. Door te handelen met geleende assets vergroot je jouw positie, maar wees je bewust van de verhoogde risico's: bij margin trading kun je je inleg sneller verliezen dan bij reguliere handel.

Veelgestelde vragen over USDCx (Movement)

Automatisch samengevatte antwoorden op basis van actuele koers- en sentimentdata voor USDCx (Movement).

USDCx (Movement) is een token dat de beweging van de USDC-stablecoin volgt. Het is ontworpen om een gedecentraliseerde manier te bieden om de liquiditeit en activiteit rondom USDC te monitoren en te verhandelen.

De huidige prijs van USDCx (Movement) is € 0,8747. Deze prijs kan fluctueren op basis van marktactiviteit.

In de afgelopen 24 uur is de prijs van USDCx (Movement) met -0,18% veranderd. Dit percentage geeft de relatieve prijsbeweging aan.

De hoogste prijs ooit van USDCx (Movement) is momenteel niet gespecificeerd (null). Houd er rekening mee dat de ATH kan variëren afhankelijk van de marktgegevens.

De marktkapitalisatie van USDCx (Movement) bedraagt € 1.817.553,00. De huidige rang op basis van marktkapitalisatie is {{market_cap_rank}}.

Het algemene nieuwssentiment rondom USDCx (Movement) wordt momenteel als neutraal beoordeeld. Dit sentiment is gebaseerd op {{sentiment_samples}} nieuwsartikelen.

Nieuwsberichten kunnen invloed hebben op de prijs van USDCx (Movement), hoewel de correlatie niet altijd direct of voorspelbaar is. Positief nieuws kan leiden tot een stijging, terwijl negatief nieuws een daling kan veroorzaken.

Laatst bijgewerkt:

Nieuws-sentiment USDCX

Nog geen sentiment-metingen voor USDCX in deze periode.

Over USDCx (Movement)

Omschrijving volgt binnenkort.

Blijf op de hoogte van USDCx (Movement) (USDCX) en de rest van de markt met onze dagelijkse AI-update.

Aanmelden voor USDCX updates

Laatste nieuws over USDCx (Movement)