Thinking Cat

HMM

€ 0,0152

+40,30%

Koers Thinking Cat

Nog onvoldoende koershistorie voor deze periode.

Thinking Cat kopen met iDeal of Wero

Koop eenvoudig Thinking Cat met iDeal of Wero via betrouwbare exchanges die voldoen aan de Europese cryptowetgeving (MiCA). De onderstaande exchanges beschikken over de vereiste vergunningen en staan onder toezicht van instanties zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM):

Hoe koop ik Thinking Cat?

Het proces om Thinking Cat te kopen is eenvoudig en veilig via een gereguleerde crypto exchange:

  1. Maak een account aan: Registreer je bij een betrouwbare exchange of broker naar keuze.
  2. Verifieer je identiteit (KYC): Vanwege Europese wetgeving is een eenmalige identiteitscontrole verplicht.
  3. Stort euro's: Gebruik je favoriete betaalmethode, zoals iDeal of Wero, om saldo op je account te storten.
  4. Koop Thinking Cat: Navigeer naar de Thinking Cat-pagina en voer je order uit.

Houd er rekening mee dat cryptokoersen volatiel zijn en dat er altijd transactiekosten van toepassing zijn. Nadat je de aankoop hebt gedaan, verschijnt Thinking Cat direct in de wallet van het platform. Je kunt de assets hier laten staan om te verhandelen, of opnemen naar een eigen (hardware) wallet voor extra veiligheid.

Thinking Cat margin trading

Wil je meer uit je positie halen? Bij exchanges zoals Bitvavo is het mogelijk om aan Thinking Cat margin trading te doen. Door te handelen met geleende assets vergroot je jouw positie, maar wees je bewust van de verhoogde risico's: bij margin trading kun je je inleg sneller verliezen dan bij reguliere handel.

Veelgestelde vragen over Thinking Cat

Automatisch samengevatte antwoorden op basis van actuele koers- en sentimentdata voor Thinking Cat.

Thinking Cat (HMM) is een cryptocurrency die zich richt op het creëren van een gedecentraliseerd ecosysteem voor AI-gestuurde toepassingen. Het project streeft ernaar om innovatie te stimuleren binnen de AI- en blockchain-ruimte.

De huidige prijs van HMM is € 0,0152. Deze prijs kan fluctueren op basis van marktactiviteit.

De prijs van HMM is de afgelopen 24 uur met +40,30% veranderd. Dit percentage geeft de relatieve prijsbeweging aan.

De hoogste prijs die HMM ooit heeft bereikt is onbekend. Dit is een belangrijk referentiepunt voor de prestaties van het token.

De marktkapitalisatie van HMM bedraagt € 15.321.747,00. Dit getal vertegenwoordigt de totale waarde van alle in omloop zijnde HMM-tokens.

HMM staat momenteel op de 942e plaats qua marktkapitalisatie. Deze rangschikking geeft de relatieve omvang van HMM in vergelijking met andere cryptocurrencies aan.

Het nieuws sentiment rond HMM is momenteel neutraal. Dit wordt bepaald door de analyse van recente nieuwsberichten en discussies.

Laatst bijgewerkt:

Over Thinking Cat

Omschrijving volgt binnenkort.

Blijf op de hoogte van Thinking Cat (HMM) en de rest van de markt met onze dagelijkse AI-update.

Aanmelden voor HMM updates

Laatste nieuws over Thinking Cat

Geen nieuwsartikelen gevonden voor deze munt in jouw taal.