NovaChargeX Coin

NCX

€ 0,3490

+2,02%

Koers NovaChargeX Coin

Nog onvoldoende koershistorie voor deze periode.

NovaChargeX Coin kopen met iDeal of Wero

Koop eenvoudig NovaChargeX Coin met iDeal of Wero via betrouwbare exchanges die voldoen aan de Europese cryptowetgeving (MiCA). De onderstaande exchanges beschikken over de vereiste vergunningen en staan onder toezicht van instanties zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM):

Hoe koop ik NovaChargeX Coin?

Het proces om NovaChargeX Coin te kopen is eenvoudig en veilig via een gereguleerde crypto exchange:

  1. Maak een account aan: Registreer je bij een betrouwbare exchange of broker naar keuze.
  2. Verifieer je identiteit (KYC): Vanwege Europese wetgeving is een eenmalige identiteitscontrole verplicht.
  3. Stort euro's: Gebruik je favoriete betaalmethode, zoals iDeal of Wero, om saldo op je account te storten.
  4. Koop NovaChargeX Coin: Navigeer naar de NovaChargeX Coin-pagina en voer je order uit.

Houd er rekening mee dat cryptokoersen volatiel zijn en dat er altijd transactiekosten van toepassing zijn. Nadat je de aankoop hebt gedaan, verschijnt NovaChargeX Coin direct in de wallet van het platform. Je kunt de assets hier laten staan om te verhandelen, of opnemen naar een eigen (hardware) wallet voor extra veiligheid.

NovaChargeX Coin margin trading

Wil je meer uit je positie halen? Bij exchanges zoals Bitvavo is het mogelijk om aan NovaChargeX Coin margin trading te doen. Door te handelen met geleende assets vergroot je jouw positie, maar wees je bewust van de verhoogde risico's: bij margin trading kun je je inleg sneller verliezen dan bij reguliere handel.

Veelgestelde vragen over NovaChargeX Coin

Automatisch samengevatte antwoorden op basis van actuele koers- en sentimentdata voor NovaChargeX Coin.

NovaChargeX Coin (NCX) is een cryptocurrency die gericht is op het stimuleren van de adoptie van elektrische voertuigen door middel van een gedecentraliseerd netwerk voor het opladen en delen van energie. Het beoogt een efficiënter en toegankelijker laad-ecosysteem te creëren.

De huidige prijs van NovaChargeX Coin (NCX) is € 0,3391.

De koers van NCX is de afgelopen 24 uur met +0,15% veranderd.

De hoogste prijs die NovaChargeX Coin (NCX) ooit heeft bereikt, is € 0,3351.

De marktkapitalisatie van NCX bedraagt € 40.695.537,00. De huidige rang op basis van marktkapitalisatie is {{rank}}.

Het nieuws sentiment rondom NCX is momenteel neutraal met een score van onbekend.

Nieuws en ontwikkelingen rondom NovaChargeX Coin kunnen invloed hebben op de koers. Positief nieuws kan leiden tot een stijging, terwijl negatief nieuws een daling kan veroorzaken, hoewel dit niet altijd direct of voorspelbaar is.

Laatst bijgewerkt:

Nieuws-sentiment NCX

Nog geen sentiment-metingen voor NCX in deze periode.

Over NovaChargeX Coin

Omschrijving volgt binnenkort.

Blijf op de hoogte van NovaChargeX Coin (NCX) en de rest van de markt met onze dagelijkse AI-update.

Aanmelden voor NCX updates

Laatste nieuws over NovaChargeX Coin