Nest BlackOpal LiquidStone II Vault

NOPAL

€ 0,9863

-0,01%

Koers Nest BlackOpal LiquidStone II Vault

Nog onvoldoende koershistorie voor deze periode.

Nest BlackOpal LiquidStone II Vault kopen met iDeal of Wero

Koop eenvoudig Nest BlackOpal LiquidStone II Vault met iDeal of Wero via betrouwbare exchanges die voldoen aan de Europese cryptowetgeving (MiCA). De onderstaande exchanges beschikken over de vereiste vergunningen en staan onder toezicht van instanties zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM):

Hoe koop ik Nest BlackOpal LiquidStone II Vault?

Het proces om Nest BlackOpal LiquidStone II Vault te kopen is eenvoudig en veilig via een gereguleerde crypto exchange:

  1. Maak een account aan: Registreer je bij een betrouwbare exchange of broker naar keuze.
  2. Verifieer je identiteit (KYC): Vanwege Europese wetgeving is een eenmalige identiteitscontrole verplicht.
  3. Stort euro's: Gebruik je favoriete betaalmethode, zoals iDeal of Wero, om saldo op je account te storten.
  4. Koop Nest BlackOpal LiquidStone II Vault: Navigeer naar de Nest BlackOpal LiquidStone II Vault-pagina en voer je order uit.

Houd er rekening mee dat cryptokoersen volatiel zijn en dat er altijd transactiekosten van toepassing zijn. Nadat je de aankoop hebt gedaan, verschijnt Nest BlackOpal LiquidStone II Vault direct in de wallet van het platform. Je kunt de assets hier laten staan om te verhandelen, of opnemen naar een eigen (hardware) wallet voor extra veiligheid.

Nest BlackOpal LiquidStone II Vault margin trading

Wil je meer uit je positie halen? Bij exchanges zoals Bitvavo is het mogelijk om aan Nest BlackOpal LiquidStone II Vault margin trading te doen. Door te handelen met geleende assets vergroot je jouw positie, maar wees je bewust van de verhoogde risico's: bij margin trading kun je je inleg sneller verliezen dan bij reguliere handel.

Veelgestelde vragen over Nest BlackOpal LiquidStone II Vault

Automatisch samengevatte antwoorden op basis van actuele koers- en sentimentdata voor Nest BlackOpal LiquidStone II Vault.

Nest BlackOpal LiquidStone II Vault (NOPAL) is een digitale asset die opereert op de blockchain. Het is ontworpen om specifieke functionaliteiten binnen het ecosysteem van Nest BlackOpal te bieden.

De huidige prijs van NOPAL is € 0,9849. Deze prijs kan fluctueren op basis van marktactiviteit.

De prijs van NOPAL is de afgelopen 24 uur met +0,14% veranderd. Dit percentage geeft de relatieve koersbeweging weer.

De hoogste prijs die NOPAL ooit heeft bereikt, is € 0,9469. Dit wordt ook wel de All-Time High (ATH) genoemd.

De marktkapitalisatie van NOPAL bedraagt € 108.857.587,00. Dit getal vertegenwoordigt de totale waarde van alle NOPAL-tokens die momenteel in omloop zijn.

Het nieuws rond NOPAL wordt momenteel als neutraal beoordeeld, met een sentiment score van onbekend. Dit is gebaseerd op de analyse van recente nieuwsberichten en discussies.

Laatst bijgewerkt:

Sentiment-historie NOPAL

Laatste 7 dagen · per uur

Waarschuwing: laatste meting is ouder dan 4 uur (laatste update: —).

Over Nest BlackOpal LiquidStone II Vault

Nest BlackOpal LiquidStone II Vault (NOPAL) is een digitale opslagoplossing. Het doel is om digitale activa, zoals cryptocurrencies, veilig te bewaren. De oprichters zijn de ontwikkelaars van het BlackOpal-project. De unieke techniek is gebaseerd op "LiquidStone", een methode die gebruik maakt van cryptografische technieken om de privésleutels van digitale activa te versleutelen en te verdelen. Dit maakt het mogelijk om de activa op een gedecentraliseerde manier op te slaan, waarbij de toegang tot de activa afhankelijk is van meerdere, versleutelde fragmenten die op verschillende locaties worden bewaard. Dit vergroot de veiligheid tegen diefstal en verlies.

Blijf op de hoogte van Nest BlackOpal LiquidStone II Vault (NOPAL) en de rest van de markt met onze dagelijkse AI-update.

Aanmelden voor NOPAL updates

Laatste nieuws over Nest BlackOpal LiquidStone II Vault

Geen nieuwsartikelen gevonden voor deze munt in jouw taal.