MAG7.ssi

MAG7.SSI

€ 0,4891

+1,41%

Koers MAG7.ssi

Nog onvoldoende koershistorie voor deze periode.

MAG7.ssi kopen met iDeal of Wero

Koop eenvoudig MAG7.ssi met iDeal of Wero via betrouwbare exchanges die voldoen aan de Europese cryptowetgeving (MiCA). De onderstaande exchanges beschikken over de vereiste vergunningen en staan onder toezicht van instanties zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM):

Hoe koop ik MAG7.ssi?

Het proces om MAG7.ssi te kopen is eenvoudig en veilig via een gereguleerde crypto exchange:

  1. Maak een account aan: Registreer je bij een betrouwbare exchange of broker naar keuze.
  2. Verifieer je identiteit (KYC): Vanwege Europese wetgeving is een eenmalige identiteitscontrole verplicht.
  3. Stort euro's: Gebruik je favoriete betaalmethode, zoals iDeal of Wero, om saldo op je account te storten.
  4. Koop MAG7.ssi: Navigeer naar de MAG7.ssi-pagina en voer je order uit.

Houd er rekening mee dat cryptokoersen volatiel zijn en dat er altijd transactiekosten van toepassing zijn. Nadat je de aankoop hebt gedaan, verschijnt MAG7.ssi direct in de wallet van het platform. Je kunt de assets hier laten staan om te verhandelen, of opnemen naar een eigen (hardware) wallet voor extra veiligheid.

MAG7.ssi margin trading

Wil je meer uit je positie halen? Bij exchanges zoals Bitvavo is het mogelijk om aan MAG7.ssi margin trading te doen. Door te handelen met geleende assets vergroot je jouw positie, maar wees je bewust van de verhoogde risico's: bij margin trading kun je je inleg sneller verliezen dan bij reguliere handel.

Veelgestelde vragen over MAG7.ssi

Automatisch samengevatte antwoorden op basis van actuele koers- en sentimentdata voor MAG7.ssi.

MAG7.ssi is een digitale valuta die opereert op een blockchain-netwerk. Het doel is om gedecentraliseerde financiële diensten en toepassingen mogelijk te maken.

De huidige prijs van MAG7.ssi is € 0,4710. Deze prijs kan fluctueren op basis van vraag en aanbod op de markt.

De prijs van MAG7.ssi is de afgelopen 24 uur met +0,11% veranderd. Dit percentage geeft de relatieve stijging of daling weer.

De hoogste prijs die MAG7.ssi ooit heeft bereikt, ook wel All-Time High (ATH) genoemd, is € 1,29.

De huidige marktkapitalisatie van MAG7.ssi is € 78.838.623,00. Op basis hiervan heeft het een rang {{market_cap_rank}} onder andere cryptocurrencies.

Het nieuws sentiment rond MAG7.ssi wordt momenteel als neutraal beoordeeld, met een score van onbekend. Dit is gebaseerd op recente nieuwsberichten en discussies.

Laatst bijgewerkt:

Sentiment-historie MAG7.SSI

Laatste 7 dagen · per uur

Waarschuwing: laatste meting is ouder dan 4 uur (laatste update: —).

Over MAG7.ssi

MAG7.ssi is een technologie die is ontworpen om de efficiëntie van het opslaan en ophalen van gegevens te verbeteren. Het doel is om snellere toegang tot informatie mogelijk te maken, wat nuttig kan zijn in diverse toepassingen waar snelheid cruciaal is. De oprichters van MAG7.ssi zijn niet publiekelijk bekend. De unieke techniek van MAG7.ssi berust op een geavanceerde methode voor datacompressie en indexering. In plaats van traditionele methoden, gebruikt MAG7.ssi een gepatenteerd algoritme dat de gegevens op een meer geoptimaliseerde manier structureert. Dit resulteert in een kleinere opslagruimte en een aanzienlijk snellere zoekfunctie, zonder verlies van data-integriteit.

Blijf op de hoogte van MAG7.ssi (MAG7.SSI) en de rest van de markt met onze dagelijkse AI-update.

Aanmelden voor MAG7.SSI updates

Laatste nieuws over MAG7.ssi

Geen nieuwsartikelen gevonden voor deze munt in jouw taal.