Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)

LSCCON

€ 116,07

+3,82%

Koers Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)

Nog onvoldoende koershistorie voor deze periode.

Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) kopen met iDeal of Wero

Koop eenvoudig Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) met iDeal of Wero via betrouwbare exchanges die voldoen aan de Europese cryptowetgeving (MiCA). De onderstaande exchanges beschikken over de vereiste vergunningen en staan onder toezicht van instanties zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM):

Hoe koop ik Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)?

Het proces om Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) te kopen is eenvoudig en veilig via een gereguleerde crypto exchange:

  1. Maak een account aan: Registreer je bij een betrouwbare exchange of broker naar keuze.
  2. Verifieer je identiteit (KYC): Vanwege Europese wetgeving is een eenmalige identiteitscontrole verplicht.
  3. Stort euro's: Gebruik je favoriete betaalmethode, zoals iDeal of Wero, om saldo op je account te storten.
  4. Koop Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized): Navigeer naar de Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)-pagina en voer je order uit.

Houd er rekening mee dat cryptokoersen volatiel zijn en dat er altijd transactiekosten van toepassing zijn. Nadat je de aankoop hebt gedaan, verschijnt Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) direct in de wallet van het platform. Je kunt de assets hier laten staan om te verhandelen, of opnemen naar een eigen (hardware) wallet voor extra veiligheid.

Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) margin trading

Wil je meer uit je positie halen? Bij exchanges zoals Bitvavo is het mogelijk om aan Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) margin trading te doen. Door te handelen met geleende assets vergroot je jouw positie, maar wees je bewust van de verhoogde risico's: bij margin trading kun je je inleg sneller verliezen dan bij reguliere handel.

Veelgestelde vragen over Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)

Automatisch samengevatte antwoorden op basis van actuele koers- en sentimentdata voor Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized).

Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) is een digitale asset die de prestaties van Lattice Semiconductor (LSCC) aandelen vertegenwoordigt, getokeniseerd op de blockchain. Het stelt investeerders in staat om op een gedecentraliseerde manier te participeren in de waarde van het bedrijf.

De huidige prijs van LSCCON is € 116,07.

De prijs van LSCCON is de afgelopen 24 uur met +3,82% gewijzigd.

De marktkapitalisatie van LSCCON bedraagt momenteel € 106.220,00.

LSCCON staat momenteel op de {{market_cap_rank}} plaats qua marktkapitalisatie.

Het sentiment rondom het nieuws van LSCCON wordt momenteel als neutraal beoordeeld, met een score van onbekend.

Laatst bijgewerkt:

Over Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)

Omschrijving volgt binnenkort.

Blijf op de hoogte van Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized) (LSCCON) en de rest van de markt met onze dagelijkse AI-update.

Aanmelden voor LSCCON updates

Laatste nieuws over Lattice Semiconductor (Ondo Tokenized)

Geen nieuwsartikelen gevonden voor deze munt in jouw taal.